Akşam Gazetesi
Birgün Gazetesi
Bugün Gazetesi
Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi
Yeni Şafak Gazetesi
Fotomaç Gazetesi
Zaman Gazetesi
Güneş Gazetesi
HaberTurk Gazetesi
Yeni Asya Gazetesi
Milli Gazete Gazetesi
Milliyet Gazetesi
Vatan Gazetesi
Vakit Gazetesi
Referans Gazetesi
Sabah Gazetesi
Sözcü Gazetesi
Star Gazetesi
Takvim Gazetesi
Taraf Gazetesi
Türkiye Gazetesi
EKONOMİ — 05 Mayıs 2014

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran, çağrı merkezi hizmeti veren Erişim AŞ`nin düzenlediği törene katıldı. Gecede, çağrı merkezinin 200 kişiye daha istihdam sağlayacağı bildirildi.

Gurur ve mutluluk
 duyuyorum
Gecede konuşan Genel Müdür Aran, çağrı merkezini kurduklarında önemli bir deneyim elde edeceklerini düşündüklerini belirtti. Aran, “Erişim AŞ`nin bugünkü yöneticilerini işe aldığımızı fark etmemiştik ama büyük bir mutluluk görüyorum. Eskişehir`deki Erişim AŞ`nin müdürlüğünü yapan arkadaşımız, 2000 yılında İş Bankası`na çağrı merkezi elemanı olarak giren bir arkadaşımız. Bundan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum” dedi.
Şirket kadrosu büyüyor
Erişim AŞ Genel Müdürü Rengin Ağılönü ise sigorta ve finans başta olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren iştirak şirketlerinin en yenisi ve genci olduklarını bildirdi. Şirketin başta İş Bankası grubu olmak üzere kurum ve kuruluşlara çağrı merkezi hizmeti sunmak amacıyla 2012`de kurulduğunu anlatan Ağılönü, “Eskişehir`deki 150 kişilik kadroyla toplam çalışan sayımız 350`ye ulaştı. Yıl sonuna kadar şirket kadromuzu 550 kişiye çıkarmayı ve bu büyümenin tamamını da Eskişehir’de gerçekleştirmeyi, hedefliyoruz” ifadesini kullandı.
Share Button

Related Articles

Share

About Author

Eskişehir Eskişehirliler Derneği